TFF - ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM PROTOKOLÜ

Türkiye Futbol Federasyonu ile Acıbadem Üniversitesi arasında imzalanan eğitim prokolü neticesinde; Acıbadem Üniversitesi - Acıbadem Sports işbirliği ile verilen "Sporcu Monitörizasyonu" Eğitim programının TFF Teknik Adamların Eğitimi ve Sınıflandırılması Talimatında belirtilen bazı kurslar için 5 puan katkısı olacaktır. Bu puan katkısına hak kazanabilmek için TFF C lisansına sahip olmuş olmak ve Acıbadem Sports Akademi tarafından verilecek olan "Sporcu Monitörizasyonu Eğitim" programını tamamlamak gerekmektedir. Bu programın katkı sağlayacağı kurslar UEFA ELİT A, MAÇ VE PERFORMANS ANALİZİ, ATLETİK PERFORMANS ve OYUNCU VE MAÇ İZLEME (SCOUTING) kursları olarak belirlenmiştir.

Güncel talimatnameyi http://www.tff.org/Resources/TFF/Documents/TALIMATLAR/Teknik-Adamlarin-E%C4%9Fitimi-ve-Siniflandirilmasi-Talimati.pdf linkinde ve ilgili duyuruyu TUFAD resmi sitesinde https://tufad.org.tr/acibadem-universitesi-tff-egitim-protokolu/1244 linki altında bulabilir;

"Sporcu Monitörizasyonu" Eğitim programı tarihleri, bilgi ve kayıt için sayfamızdaki Acıbadem Sports Akademi sekmesine veya  http://acibademsportsevents.com/?filtr=acibadem-sports-akademi#etkinlikler linkine tıklayabilirsiniz. 

ASA EĞİTİMLERİNİ GÖR