MAÇ VE PERFORMANS ANALİZİ ANTRENÖRLÜĞÜ KURSU

Türkiye Futbol Federasyonu ve Acıbadem arasında imzalanan eğitim protokolü çerçevesinde verilecek olan Maç ve Performans Analizi Antrenörlüğü Kursları Mayıs ayında başlıyor. Türkiye Futbol Federasyonu tarafından verilen eğitimlere eşdeğer olacak bu kursları tamamlayan ve yeterli teknik adam sınıflaması kriterlerine sahip olan kursiyerler federasyon tarafından verilecek resmi sertifikayı almaya hak kazanacaklardır.

Türkiye Futbol Federasyonu ve Acıbadem arasında imzalanan eğitim protokolü çerçevesinde verilecek olan Maç ve Performans Analizi kursları Mayıs ayında başlıyor. Türkiye Futbol Federasyonu tarafından verilen eğitimlere eşdeğer olacak bu kursları tamamlayan ve teknik adam sınıflaması kriterlerine sahip olan kursiyerler federasyon tarafından verilecek resmi sertifikayı almaya hak kazanacaklardır.

Acıbadem Sports Akademi’nin bilgisayarlar ve gerekli yazılımlar ile donatılmış 40 kişilik eğitim alanında düzenlenecek olan bu kurslar kendisini maç, takım ve bireysel performans incelemesi konusunda geliştirmek isteyenlerden, gözlem ve video analizi yoluyla yapmakta olduğu analizlerine istatistik boyutunu katmak isteyenlere kadar geniş bir kesimin yararlanacağı kapsamda sunuluyor.

4 gün sürecek Maç ve Performans Analizi Antrenörlüğü eğitimi kapsamında kursiyerlere;

Maç, takım, mevki ve oyuncu analizi ile takım mühendisliği konusundaki temel bilgilerin Türkiye Süper Ligi ve Dünya Elit Liglerinden güncel örneklerle destekleneceği bu kurslarda; bütün ayrıntılarıyla performans analizi yapabilmek için gerekli birikim ve öğrendiklerini kulüplerde uygulayabilecekleri analiz yazılımlarının kullanım şekilleri deneyimli eğitmenler gözetiminde sunuluyor.

Katılımcılar TFF tarafından,  “Teknik Adamların Eğitimi ve Sınıflandırılması Talimatı” çerçevesinde federasyona resmi başvurularını yapmış olan antrenörler arasından seçilecek ve kurslara davet edilecektir. 

Kurs esnasında konaklama hizmeti verilmeyecektir ancak bu konuda talebi olan katılımcılar için Acıbadem Sports'a yakın mesafede anlaşmalı olduğumuz otel ve suitler mevcut olup; katılımcıların taleplerini info@acibademsports.com.tr adresine bildirmelerini rica ederiz.

TFF tarafında seçilecek katılımcılara kurs detayları ve bilgileri mail olarak atılacaktır.

Etkinlik Detayları

2019-05-13
10.30-17.00
ACIBADEM SPORTS, FULYA

Diğer ASA Eğitimleri